Majówkowa sesja z Katarzyną

Majówka, majówką? szaro buro i ponuro na tym naszym zapyziałym Podkarpaciu, cześć z nas wyjechała, cześć griluje, a część po prostu odpoczywa. Ogólnie nikt nie chodzi do pracy, oprócz mnie:) Korzystając z odrobiny słońca 2 maja z Kasią Pieniążek wybrałyśmy się na sesje zdjęciową. To druga taka sesja Katarzyny. Wybrała ponurą scenerię opuszczonej parowozowni do której ciężko było ogólnie się wbić, bo od ostatniego czasu gdy ją widziałam pozabijali wszystkie okna i drzwi. Nie ma rzeczy nie możliwych i nam się udało. Było trochę mniej światła przez te dechy, ale klimat wciąż ten sam. Pomocny Ernest przyświecał nam lampą błyskową, albo odbijał zajączki blendą. Daliśmy wszyscy radę!!! Niestety na mój pech przy zbieraniu łachów, pakowaniu aparatu, blend no i oczywiście yerby nadziałam swoją stopę na kawałek szkła. Trochę krwi się polało, moje trampki, a dokładnie jeden trampek jest cały czerwony i podziurawiony, no trudno ? sesja zakończyła się w szpitalu? Dostałam dwa zastrzyki, trochę w szoku ? że jeszcze nie umrę ? bo przecież czuję, że umieram pojechaliśmy na kilka zdjęć z folią i żwirem. Na tym zakończyła się nasza przygoda. Teraz mam plan by te foty ograna trochę, bo za oknem tak szaro i deszczowo? Jest plan, zobaczymy jak z realizacją, ale zapowiedz tej sesji tu umieszczam.

ADN

3 Responses to Majówkowa sesja z Katarzyną

 • „We should enter the match with our best shape and play with a big heart”.
  There are the other introductions in Fifa 15 Ultimate Team Coin Generator 15 and these include
  fifty more new save animations, developed AI along with a new
  practical player model. In a suspected and yet surprising choice, World
  Cup winner and German coach Joaquin Low won the prize for the best coach of the year.

 • Ergonomics and Features – The Turtle boom beach diamonds hack (Malorie) Z11 is a no-frills
  stereo gaming headset. offers superior representation for your accident case.
  Any measure of greatness of the short list of the top 5 traditional toys
  of all time has to involve a toy’s ability to put a smile indicative of cherished childhood memories on the face of the most mature adult man or
  woman.

 • Wonderful site you have here but I was wanting to know
  if you knew of any message boards that cover the same topics talked about here?
  I’d really love to be a part of community where I can get suggestions from other knowledgeable people that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know. Appreciate it!

  Look into my web site :: prescription prices