Anna Domicela Niemiec to typowy zodiakalny rak – tysiąc pomysłów na minutę, dusza artysty, mnóstwo pasji i jeszcze więcej zapału. Z wykształcenia Animator Kultury i Fotograf,  Dziennikarz i Grafiki Komputerowy. Anna fotograf młodego pokolenia (rocznik ’86) – uwielbia zabawę z fotografią, fotograficzne eksperymenty i cyfrową ciemnię.

Otwarty charakter pozwala jej łatwo nawiązywać kontakt z ludźmi, czego efekty widać na jego zdjęciach, gdzie modele szybko zaczynają zachowywać się naturalnie i bez skrępowania. Jako fotograf stara się prowokować i stymulować, a następnie pozostawać obserwatorem następujących wydarzeń.

Na zdjęciach plenerowych lubi widzieć dynamikę, radość i życie. Ucieka od wydumanych, patetycznych póz i sztuczności.

Wykonuje szeroko pojętą fotografię, najczęściej akt, portret, fotografia ślubna i reportażowa. Swoją ofertę kieruje do ludzi wymagających, którzy marzą aby ich zdjęcia ślubne były czymś więcej niż prostą rejestracją rzeczywistości. Chce aby Wasze zdjęcia oglądane kilka lat później nadal przywoływały emocje – radość, zabawę i ciepło. Stara się wyłapywać pojawiające się emocje, uczucia i chwile do których będziecie mogli wracać z uśmiechem na twarzach.

Podczas plenerów ślubnych ucieka od sztampowych póz i powtarzających się, oklepanych miejsc na plenery ślubne. Staram się, aby każde zdjęcia plenerowe były inne, wykonywane w nowych, nieznanych  miejscach, a co najważniejsze – w miejscach w których to właśnie Wy chcecie się odnaleźć. W miejscach dla Was ważnych, ciekawych, wspólnych, czy też miejscach z którymi łączą Was szczególne emocje, które wzbogacą Wasze zdjęcia ślubne.